A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростишівської міської ради

“СПІЛЬНО до навчання”

Дата: 01.06.2023 16:39
Кількість переглядів: 28

“СПІЛЬНО до навчання” від ЮНІСЕФ на Житомирщині: безкоштовна    підготовка до школи

  Це унікальна можливість для родин з дітьми, які скоро будуть  першокласниками. Так діти 5-7 років можуть стати учасниками  безкоштовних занять із підготовки до школи. Запрошуємо батьків  записати своїх дітей на навчальні заняття, які допоможуть почуватися їм впевненіше у школі. Громадська організація «ІН ТАЧ      ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН» в межах реалізації крос-секторального проєкту за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Житомирській області, оголошує офіційний початок безкоштовних занять з підготовки до школи на Дитячих точках СПІЛЬНО на Житомирщині.

  На Житомирщині у межах проєкту створені 8 Дитячих точок у Малинській, Олевській, Баранівській, Ємільчинській, Попільнянській, Ружинській, Коростишівській, Черняхівській громадах. На цих локаціях з дітьми працюватимуть вихователі та вчителі початкових класів. Проводитимуть заняття з математики, грамоти, читання, письма. Також вихователі працюють на локації партнерів - Дитячій точці СПІЛЬНО у Житомирі. 

  Учителі старанно готуються до занять: підбирають цікаві завдання, які відповідатимуть віку дітей, вправи для підготовки руки до письма, техніки з вивчення звуків та літер, складання складів, а також швидкі способи запам’ятовування цифр, геометричних фігур, послідовностей тощо.

 

Запрошуємо долучитися до занять з підготовки до школи на:

  Усі деталі щодо відвідування занять із підготовки до школи безпосередньо на локаціях або   ж на сторінках Дитячих точок у соціальній мережі Фейсбук (розклад та варіанти запису).

Також ГО “НУО «ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН” забезпечує Дитячі точки Спільно постійними візитами мобільних груп педагогів, мобільних освітніх команд, мобільних бригад за напрямком WASH (санітарія та гігієна), дитячих психологів, логопедів та інших спеціалістів для проведення інтерактивних занять з дітьми.

“СПІЛЬНО до навчання” створюємо умови для розвитку та навчання дітей на Житомирщині!

 

Якщо маєте потребу у консультації, питання чи запит – телефонуйте до нашого Координаційного центру: (067) 490-32-77, (096) 93-77-116.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень